Toodang

RF Grupp pakub rikkalikus valikus värskeid, külmutatud, soolatud ja vürtsitatud kalatooteid. Peamise osa müügist moodustavad räim, kilu ja meritint, samuti müüme lõhe ja forellitooteid. ( vaata galeriid pakutavast toodangust)

Tunnel- ehk õhkkülmetatud räim mõõdus 10-14cm. Kaasaegsete toormehanke, töötluse ja hoiustamise tehnoloogiate kasutamine tagavad ühtlaselt kõrge kvaliteediga toodangu. Tootmisprotsessile teostatakse pidevat järelevalvet alates toormehankest ja tootmisest kuni valmistoodangu hoiustamiseni. Me pöörame suurt tähelepanu ka logistilisele protsessile, tänu millele on tagatud kauba kiire ja täpne kohaletoimetamine ning ühtlase kvaliteedi säilitamine transpordi käigus.   Tootmisbaasides on võimalik toodangut pakendada vastavalt tellija vajadustele mitmesuguste koguste kaupa erinevatesse pakenditesse. Suurema osa külmutatud räime, kilu ja meritindi puhul kasutame pakkimist 24 kg kaupa pappkastidesse või 22 kg blokkidena kilepakenditesse. Vaata tootefotosid lisaks galeriist.. Külmladu Eestis. Vasakul on näha 24kg kartongist räimekastid, paremal 22kg külmutatud blokkidena kilesse pakitud kilu. Tunnel- ehk õhkkülmetatud räim mõõdus 10-14cm. Kaasaegsete toormehanke, töötluse ja hoiustamise tehnoloogiate kasutamine tagavad ühtlaselt kõrge kvaliteediga toodangu. Tootmisprotsessile teostatakse pidevat järelevalvet alates toormehankest ja tootmisest kuni valmistoodangu hoiustamiseni. Me pöörame suurt tähelepanu ka logistilisele protsessile, tänu millele on tagatud kauba kiire ja täpne kohaletoimetamine ning ühtlase kvaliteedi säilitamine transpordi käigus.   Tootmisbaasides on võimalik toodangut pakendada vastavalt tellija vajadustele mitmesuguste koguste kaupa erinevatesse pakenditesse. Suurema osa külmutatud räime, kilu ja meritindi puhul kasutame pakkimist 24 kg kaupa pappkastidesse või 22 kg blokkidena kilepakenditesse. Vaata tootefotosid lisaks galeriist.. Külmladu Eestis. Vasakul on näha 24kg kartongist räimekastid, paremal 22kg külmutatud blokkidena kilesse pakitud kilu. RF Grupp pakub rikkalikus valikus värskeid, külmutatud, soolatud ja vürtsitatud kalatooteid. Peamise osa müügist moodustavad räim, kilu ja meritint, samuti müüme lõhe ja forellitooteid. ( vaata galeriid pakutavast toodangust)
Toodang
Toodang Toodang Toodang
Kuidas otsingumootorite jaoks veebilehe optimeerimine aitab teha kodulehe nähtavamaks ja otsingumootorile optimeerimine aitab sisu turundada. Loe lisaks ka kuidas veebilehe ja kodulehe valmistamine illustratsioonide esitamiseks tekstide sees loob kodulehe tegemisel juurde võimalusi, mille puhul veebilehe tegemine omandab hoopis uue kvalitatiivse taseme base dir else
Toodang Toodang

Toodang

RF Grupp pakub rikkalikus valikus värskeid, külmutatud, soolatud ja vürtsitatud kalatooteid. Peamise osa müügist moodustavad räim, kilu ja meritint, samuti müüme lõhe ja forellitooteid. ( vaata galeriid pakutavast toodangust)

Toodang
Tunnel- ehk õhkkülmetatud räim mõõdus 10-14cm. Kaasaegsete toormehanke, töötluse ja hoiustamise tehnoloogiate kasutamine tagavad ühtlaselt kõrge kvaliteediga toodangu.

Tootmisprotsessile teostatakse pidevat järelevalvet alates toormehankest ja tootmisest kuni valmistoodangu hoiustamiseni. Me pöörame suurt tähelepanu ka logistilisele protsessile, tänu millele on tagatud kauba kiire ja täpne kohaletoimetamine ning ühtlase kvaliteedi säilitamine transpordi käigus.

 

Tootmisbaasides on võimalik toodangut pakendada vastavalt tellija vajadustele mitmesuguste koguste kaupa erinevatesse pakenditesse. Suurema osa külmutatud räime, kilu ja meritindi puhul kasutame pakkimist 24 kg kaupa pappkastidesse või 22 kg blokkidena kilepakenditesse. Vaata tootefotosid lisaks galeriist..

Toodang
Külmladu Eestis. Vasakul on näha 24kg kartongist räimekastid, paremal 22kg külmutatud blokkidena kilesse pakitud kilu.
Toodang RF Grupp pakub rikkalikus valikus värskeid, külmutatud, soolatud ja vürtsitatud kalatooteid. Peamise osa müügist moodustavad räim, kilu ja meritint, samuti müüme lõhe ja forellitooteid. ( vaata galeriid pakutavast toodangust)
RF Grupp pakub Soome, Riia ja Botnia lahe kala ja kalatooteid.
Värsket ja külmetatud kalamarja.
Hommiku 3   80010 Pärnu  Eesti   Tel +372 50 33812     www.rfgrupp.eu   copyright © 2014