Hinnatud täpsus ja kvaliteet

Meie ettevõtte töötajatel on pikaajalised kogemused ja koostöösidemed kalatoodete müügiks SRÜ turgudel. Peamisteks meie poolt pakutava toodangu ostjateks on toiduainetetööstused ja hulgikaubandusketid, kelle jaoks on tähtis pakutav kvaliteet ja täpsus kauba kohaletoimetamisel.

Illustratsioonide lisamine
Külmutatud räim 30kg kartongkastides. Tänu põhjalikult välja arendatud logistilisele baasile ja kindlale kvaliteedikontrollile saame alati pakkuda täpsust ning ühtlast tootekvaliteeti.

RF Grupi toodangu suurimad hulgiostjad asuvad Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas. Lisaks nendel turgudel tegutsemiseks vajalikele veterinaarlubadele on meil ka põhjalikud kogemused nende riikide äritavadest ja asjaajamisstiilist. Pikaajalised kliendid hindavad meie äritegevuses kõige enam just täpset ja asjakohast suhtlust. Usaldusväärsed personaalsed sidemed ja kindel kvaliteet aitavad meie klientidel juhtida enda suuremahulisi kaubavooge kindlamalt ja väiksemate riskidega.

 

Ootame enda klientideks kõige rohkem ettevõtteid, kes on huvitatud stabiilsest ning kindlast tootekvaliteedist.  Me eelistame eelkõige pikaajalisi suhteid, mille käigus saame rakendada aastate jooksul põhjalikult välja arendatud logistilisi võimalusi ja pakkuda alati kindlat ning usaldusväärset kvaliteedikontrolli kõigis toodete töötluse- ja transpordietappides.